Luksusowa linia Seabourn nawiązała współpracę ze słynnymi Winnicami Montaudon, położonymi w samym sercu Szampanii. Champagne Montaudon to wytworny i jeden z najbardziej cenionych szampanów pochodzących z tego francuskiego regionu. Zachwyca piękną barwą, posiada bukiet niezwykle finezyjny, orzeźwiający, o owocowych nutach. Stanowi mieszankę szczepów w której znajdziemy 40% Pinot Noir, 35% Pinot Meunier i 25% Chardonnay.

Szampan Montaudon Brut będzie dostępny bezpłatnie do końca lata na wszystkich statkach Seabourna. Cena tego wyjątkowego trunku w sprzedaży w Polsce wynosi ok. 130-140 PLN za butelkę. Na każdym rejsie Seabourna bezpłatna lista win obejmuje ok. 40 pozycji. Wybór często rośnie i zmienia się podczas rejsu, gdyż sommelierzy Seabourna wyszukują ciekawych lokalnych win podczas postojów w znanych regionach winiarskich.

Armator przez ostatnie lata nawiązał współpracę z wieloma winnicami na całym świecie, dzięki temu również lista płatnych win jest bardzo urozamicona. Seabourn podkreśla, że nie są to tylko znane wina ze Starego i Nowego Świata, ale także butelki z małych winnic o niepowtarzalnym smaku.